Zbiornik wodny Chańcza
Gmina Raków
Zbiornik wodny Chańcza
01
Miejscowość:
Chańcza 64A
Nr telefonu:
+48 41 35 35 314
Strona www:
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Nowopowstały hotel „Chańcza” zaprasza w swoje gościnne progi. Ośrodek znajduje się w miejscowości Chańcza, gmina Raków w odległości ok. 400 m od Zalewu Chańcza oraz ok. 50 m od drogi wojewódzkiej Kielce – Połaniec – Staszów.
Hotel dysponuje 25 pokojami na 50 osób. Dla Państwa wygody wyposażyliśmy pokoje tak, aby Państwo czuli się u nas swobodnie i rodzinnie.
Do Państwa dyspozycji pozostają: małe SPA z zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało, usługi fryzjerskie, jacuzzy, sauna oraz restauracja serwująca dania kuchni regionalnej oraz kuchni staropolskiej.
Lokal przystosowany jest do organizacji wesel, bankietów, konferencji, spotkań okolicznościowych i integracyjnych. Komfortowe warunki zapewnią 2 sale konferencyjne na 70 i 100 osób oraz część hotelowa i restauracyjna.
Atrakcyjne umiejscowienie sprawia, że jest to doskonałe miejsce wypadowe do atrakcyjnych sąsiednich miejscowości takich jak Raków, Szydłów czy Kurozwęki. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, która charakteryzuje się czystym powietrzem, a okoliczne lasy są bogate we wszelkie runo leśne.
Wszystkie powyższe atuty połączone z profesjonalną i miłą obsługą sprawią, że pobyt u nas będzie prawdziwą przyjemnością i relaksem w komfortowych warunkach.
Serdecznie zapraszamy do hotelu „Chańcza”.
 
 
     Mapa dojazdu